Tasuta transport DPD pakiautomaati al 100€ ostust!

Galvi-Linda

Lai valik Galvi-Linda militaartooteid! Kvaliteetne taktikaline varustus, militaarkotid ja militaarriided, mida on Eesti Kaitsevägi usaldanud aastakümneid. Valides Galvi-Linda võite kindel olla toodete vastupidavuses ja funktsionaalsuses!

Näitan 1–18 tulemust 69-st

GALVI-LINDA

Galvi-Linda on Eesti juhtiv militaarvarustuse tootmisettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete seljakottide, riiete ja muu taktikalise varustuse valmistamisele. Ettevõtte asutasid käsitöömeistrid, kelle kireks on olnud luua praktilisi ja stiilseid tooteid, mis teenivad oma kasutajaid aastaid.

Ettevõtte kõige märgatavam koostööpartner on Eesti Kaitsevägi. Nimelt on Galvi-Linda olnud aastakümneid Kaitseministeeriumi poolt usaldatud partner Eesti Kaitseväe varustuse arendamisel ja tootmisel. See suhe sai alguse 1990. aastate teises pooles, kui Eesti Kaitseministeerium otsustas hakata arendama oma varustust, valis ta üheks partneriks Galvi-Linda. Tänu sellele koostööle on ettevõtte tooted tõestanud end rasketes oludes ning on taganud nende kasutajate turvalisuse ja mugavuse.

Galvi-Linda valmistab tooteid erinevatest materjalidest, sealhulgas tekstiilist, nahast ja sünteetilistest materjalidest. Ettevõte on pühendunud kvaliteedi säilitamisele ja pidevale parandamisele, mis on viinud ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifitseerimiseni. See tõendab, et ettevõtte tooted vastavad rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele ja klientide ootustele.

Lisaks on Galvi-Linda Eesti Kaitsetööstuse Liidu (EDIA) pikaaegne liige, mis näitab ettevõtte aktiivset rolli Eesti kaitsetööstuse edendamisel ja arendamisel.

Ostukorv
Scroll to Top