Tasuta transport DPD pakiautomaati al 100€ ostust!

Maksetingimused

Meie e-poes on võimalik tasuda järgnevatel viisidel:

Pangalingiga:

  • Pangalingiga tasumisel suunatakse teid vastava panga turvalisse keskkonda, kus saate turvaliselt ja mugavalt tasuda oma tellimuse eest. 
  • Me aktsepteerime järgmisi pangalingeid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele.

Visa/Mastercard kaardimaksega:

  • Kaardimaksega tasumisel suunatakse teid Montonio Finance UAB turvalisse keskkonda, kus saate oma tellimuse eest tasuda mugavalt ja turvaliselt. 
  • Me aktsepteerime Visa ja Mastercard kaardimakseid.

Järelmaksuga

Taktikamaailm.ee kasutab maksepartnerina Montonio Finance UAB, mis tagab turvalise ja tõhusa makseprotsessi. Kui kasutate pangalingiga tasumist, siis toimub makse vastavas pangas turvalises keskkonnas. Krediitkaardimaksete puhul toimub makse Montonio Finance UAB turvalises keskkonnas. Teie andmed on turvaliselt kaitstud ning müüjal puudub ligipääs teie pangandus- ja krediitkaardiandmetele.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Meie e-poe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Loodame, et antud teave on teile kasulik ja aitab teil teha informeeritud otsuseid meie e-poe külastamisel. Kui teil on lisaküsimusi või vajate täiendavat abi, võtke meiega ühendust läbi meie kontakt lehe või e-maili teel: info@taktikamaailm.ee

Ostukorv
Scroll to Top