Tasuta transport DPD pakiautomaati al 100€ ostust!

Mechanix

Mechanix kindad on valmistatud eriti vastupidavatest materjalidest, et rahuldada sõdurite, turvatöötajate ja muude oskustööliste nõudlikke vajadusi. Mechanixi kindad ühendavad endas tippdisaini ja kõrgtehnoloogilisi materjale ning on aastatepikkuse testimise tulemusena omandanud parima kaitse taseme ja mugavuse.

Näitan kõiki 6 tulemust

Mechanix

Mechanix on USA ettevõte, mis on pühendunud töö-, turva- ja taktikaliste kinnaste loomisele. Nende tootevalikus leidub palju vastupidavaid nahast kindaid, talvekindaid, veekindlaid kindaid, taktikalisi kindaid, keevituskindaid, lõikekindaid, mõjukindlaid kindaid ja ühekordselt kasutatavaid kindaid. 

Mechanixi pühendumus anatoomilisele disainile, tööstusharu juhtivale materjalitehnoloogiale ja ranged testimisstandardid on teinud nad oskuslike ametialade spetsialistide ja sõdurite ja muude teenistujate eelistatud valikuks kogu maailmas.

Ettevõte alustas tegevust 1991. aastal, kui legendaarse võidusõidumehhaaniku ideest sündis Mechanixi esimene kindapaar, tuntud kui The Original®. See on kõige tuntum ja kõige rohkem kantud töökinnas maailmas, mis on osaks pea iga tööriistakasti omanikule. Hiljem lõi Mechanix lisakaitse sarja M-Pact® Gloves knuckle kindad ja FastFit® kindad igapäevaseks kasutamiseks. 

2022. aastal lisandus peale kinnaste Mechanixi tootevalikusse ka turva-prillide kollektsioon Mechanix Wear Vision Safety Glasses, mis on varustatud udutõrje kaitse, löögikindluse, kriimustuskindluse ja UV-kaitsega.

Mechanix on juba üle 30 aasta teeninud usaldust oma pühendumuse, tööstusharu juhtivate materjalitehnoloogiate ja range testimise kaudu.

Ostukorv
Scroll to Top