Tasuta transport DPD pakiautomaati al 100€ ostust!

Taktikamaailm - Matka ja militaarpood

Taktikamaailm.ee on militaar- ja matkavarustuse e-pood, kust leiad kõik vajaliku oma varustuse täiendamiseks. Taktikamaailm on asutatud 2023 aastal ning kuulub JCJ digital OÜ-le (reg: 16591598).

Meie eesmärk on luua taktikalise varustuse e-pood, mis vastaks sõdurite, kaitseväelaste, politseinike, jahimeeste, airsoft mängijate ja kõigi muude loodussõprade vajadustele. Mõistame, kui oluline on usaldusväärse ja kvaliteetse varustuse omamine, mis suudab vastu pidada igasugustele väljakutsetele ning pakkuda vajalikku funktsionaalsust.

Taktikamaailm.ee pakub laia tootevalikut, kust leiad nii plaadikandjaid, taktikalisi veste, MOLLE taskuid, kaitsevarustust, militaarrõivaid, saapaid, seljakotte, matkavarustust ja palju muud. Meie tooted on hoolikalt valitud, et tagada nende vastavus meie kõrgetele kvaliteedinõuetele ja parim väärtus meie klientidele.

Me oleme pühendunud kliendi rahulolule ja seisame iga müüdud toote taga. Meie meeskonnal on pikaajaline militaar ja matka teadmiste ja kogemustega pagas, tänu millele suudame aidata teil leida sobiva varustuse vastavalt teie endi vajadustele. Loodame, et saame teid aidata ning pakkuda teile parimat taktikalist varustust ja matkavarustust.

Meist

Kogemused

Meie meeskond koosneb kaitseväe ja kaitseliidu taustaga inimestest, kes teavad, millist varustust te vajate igal missioonil.

Meist

Kvaliteet

Meie poest leiate kvaliteetseid ja vastupidavaid tooteid, mis tagavad kaitse ja funktsionaalsuse ka kõige raskemates tingimustes.

Meist

abivalmidus

Meie meeskond asjatundlik ja alati valmis klientidele igakülgseks abi osutama küsimuste või murede korral.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias!

TaktikaMaailm.ee Asutaja

John-Caspar Jaanus

John-Caspar Jaanus
John-Caspar Jaanus

Taktikamaailm.ee asutaja John-Caspar Jaanus on Eesti kaitsestruktuuriga seotud olnud üle 10 aasta. 4-aastase tegevteenistusega Kaitseväe seersandina ja kauaaegse Kaitseliidu liikmena on John-Caspar omandanud laialdased teadmised ja kogemused taktikalise varustuse ja sõjanduse vallas.

Lisaks sõjaväelisele taustale on John-Caspar innukas matkaja ja talle meeldib vabal ajal võimalikult palju aega Eesti looduses ja metsades veeta. Samuti tunneb ta suurt huvi ajaloo- ja militaarkirjanduse vastu, mis on aidanud tal koguda kõvasti lisateadmisi sõjatehnikast ja varustusest ja muidugi ka selle tähetsusest erinevates olukordades.

Tänu oma laialdasele kogemusele militaarvallas asutas John-Caspar taktikamaailma eesmärgiga pakkuda kvaliteetset taktikalist ja matkavarustust, mis vastaks ka kõige nõudlikema sõdurite, korrakaitsjate, jahimeeste ja matkajate vajadustele.

Ostukorv
Scroll to Top