Tasuta transport DPD pakiautomaati al 100€ ostust!

Patrullkotid

Pole vahet kas sa otsid endale uut patrullkotti matkaks, igapäevaseks kasutuseks või militaarsel eesmärgil, meie tootevalikust leiad kindlasti midagi sobivat. Meil on lai valik eri suurustes, värvides ja disainiga kvaliteetseid patrullkotte, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kasutaja ootustele.

Näitan kõiki 11 tulemust

Kuidas valida patrullkotti?

Kas otsite sobivat patrullseljakotti, mis vastaks teie vajadustele? Kuna turul on saadaval väga palju erinevaid variante, võib olla raske otsustada, milline seljakott teile kõige paremini sobib. Siin tutvustame, milliseid peamisi tunnuseid, mida tuleks silmas pidada ning anname mõned näpunäited, kuidas valida õige seljakott oma järgmise operatsiooni tarbeks.

Mõelge oma vajadustele - enne kui hakkate patrullkotti valima, mõelge läbi, milleks te seda kasutama hakkate. Kas te hakkate matkama läbi karmi maastiku, kas otsite kotti igapäevaseks kasutamiseks või otsite kotti oma taktikalise varustuse kandmiseks? Kui te teate, kuidas te seda kasutama hakkate, saate alustada paremini sobiva koti valimisega.

Suurus ja mahutavus - Koti suurus ja mahutavus on kaks olulist tegurit, mida patrullkotti valides tuleb arvesse võtta. Pea meeles, et kotisuurus määrab, kui palju varustust sa korraga selles kanda saad. Patrullkotid on tavaliselt 10 kuni 40 liitrised. 

Mugavus - mugav kott võib oluliselt muuta looduses veedetud retke. Otsige seljakotti, millel on polsterdatud õlarihmad ja polsterdatud seljapaneel, mis omakorda aitaks raskust ühtlaselt jaotada. Veenduge ka, et seljakotil oleks reguleeritav puusarihm, mis aitab raskust õlgadelt maha võtta.

Kaal - patrullpaki kaal on ülioluline, eriti kui te kannate seda pikka aega. Pidage meeles, et seljakoti kaal ja ka selle sisse mahutatud esemete kaal mõjutab teie liikumist. Seega on vaja leida tasakaal, valides koti, mis on kergekaaluline, kuid millel on piisavalt ruumi teie varustuse mahutamiseks.

Organiseerimine - veel üks oluline element õige patrullikoti valimisel on veenduda, et sellel on piisavalt ruumi ja see pakub head organiseeritust. Otsi kotti, millel oleks lisataskuid, eraldiseisvaid lahtreid varustuse kinnitamiseks. Lisaks sellele on lisaboonuseks ka erinevad rihmad teiste varustuselementide kinnitamiseks seljakoti välisküljele. See muudab pakkimise palju paremini teostatavaks.

Vastupidavus - vastupidav kott suudab taluda kõiki välitingimustes esinevaid raskusi. Otsige kotti, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu nailon või Cordura. Tugevdatud õmblused ja veekindlad katted on samuti sellised asjad, mida tuleks silmas pidada. Vastupidav seljakott hoiab teie varustust turvaliselt ja kestab kaua.

Hind - loomulikult on valikut tehes ka patrullkoti hind üks väga oluline tegur. Kuid pidage meeles, et kvaliteet on hinna suhtes kriitilise tähtsusega. Kuigi on oluline olla eelarveteadlik, olge valmis kulutama veidi rohkem, et saada vastupidav ja kvaliteetne seljakott, mis pakub teile pikaajaliselt parima hinna ja kvaliteedi suhet.

Värv - kotte on saadaval eri värvides, populaarsemad on must, militaarroheline, kõrbevärv ja Eesti digilaik. Koti värv tuleb valida sõltuvalt teie vajadustest.

Ostukorv
Scroll to Top