Tasuta transport DPD pakiautomaati al 100€ ostust!

Tagastustingimused ja info

Meie e-poes ostetud kaupade tagastamise ja ümbervahetamise puhul kehtib ostjal õigus sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisõigus ei kehti juriidilistele isikutele.

Kui soovid kasutada tagastamisõigust, siis palun järgi järgmisi samme:

 1. Esita kauba ostmisest taganemise avaldus, saates selle e-posti aadressile info@taktikamaailm.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Avalduses tuleb märkida tellimuse number, kauba nimetus, ostja nimi ja kontaktandmed.
 2. Vastame kirjale esimesel võimalusel ning saadame tagastamiseks vajaliku DPD automaadi PIN-koodi.
 3. Tagastamine on võimalik ainult saadetud tagastuskoodiga ning kohapeale tagastusi tuua pole võimalik. 
 4. Kauba tagastamiseks peab see olema kasutamata ja uueväärne, samuti tuleb see tagastada originaalpakendis koos kõigi tarvikute ja dokumentidega.
 5. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab taktikamaailm.ee .
 6. Kui tagastatav kaup on jõudnud meieni, teeme ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast taganemisavalduse saamist, tagasimakse, mis hõlmab kõiki ostjalt lepingu alusel saadud tasusid.
 7. Taktikavabrikul on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme kauba tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on kauba tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 8. Taktikavabrikul on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kui soovid kaupa ümber vahetada, siis järgi järgmisi samme:

 1. Esita kauba ümbervahetamise soov, saates selle e-posti aadressile info@taktikamaailm.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Soovi korral tuleb lisada uue toote nimetus ja kood.
 2. Vahetame kauba ümber, kui see vastab eespool nimetatud tingimustele, samuti on uus toode sama hinnaklassiga kui esialgne ost.
 3. Kui uus toode on esialgsest ostust kallim, siis tuleb ostjal tasuda vahe summa.
 4. Kui uus toode on esialgsest ostust odavam, siis teeme ostjale tagasimakse vastavalt vahe summale.
 5. Kauba ümbervahetamisega seotud kulud kannab ostja.
Ostukorv
Scroll to Top